NECH SE VÉST

Licencovaným trenérem CrossFit. 

PETR ŠKÁLA

OWNER, HEADCOACH

Petr je neuvěřitelně soutěživý člověk. Který miluje sport a dokáže předat své zkušenosti lehce a zábavně. Několik let reprezentoval Českou republiku v rychlostní kanoistice a dokonce získal několik medailí na evropských a světových šampionátech. Je odchovancem děčínského kajakářského oddílu, Svojí profesionální kariéru zakončil v Dukle Praha. CrossFitu se věnuje přes 3 roky. V americkém Denveru získal CrossFit certifikaci. 

MARTINA VÍCHOVÁ

OWNER, HEADCOACH

Martina nemůže bez sportu žít. Je to endorfinový závislák. Jako Petr začala sportovní kariéru  v kajakářském oddíle

v Děčíně a zakončila profesionální kariéru v Dukle Praha. Přivezla si 7 medailí z mistrovství světa a evropy

v rychlostní kanoistice. Je juniorskou mistryní světa

v kvadriatlonu.  CrossFitu propadla  v USA, kde zjistila že je to přesně to co jí v životě chybělo a umožnilo jí to na plno žít její život plný sportovních aktivit. Nejdůležitější bylo být součástí nějaké sportovní komunity. Díky dlouholeté zkušenosti s profesionálním sportem

a nadšením je skvělou trenérkou. 

TOMÁŠ PROCHÁZKA

COACH, WEIGHLIFTING

Dlouhodobý kamarád z rychlostní kanoistiky, který má za sebou i před sebou skvělou sportovní kariéru. Z kariéry rychlostního kanoisty si připsal dva tituly vice mistra ČR. Ovládl MČSR v silovém trojboji  a zvítězil na mistrovství světa v trojboji. U nás v boxu dominuje většině políček v naší PR (čti osobní rekord) tabuli. 240 kg dřep, 150 kg na bech, 260 kg na tah, 142kg C&J a 105 snatch.

Můžete se s ním potkat na lekci zaměřené na vzpírání a na crossfitových lekcích. Je to náš vzpěračský odborník. 

Na CrossFitu ho nejvíc baví překonávání limitů a poznávání super lidí. CrossFit mu do života přináší spoustu nových kamarádů se stejnými zájmy a super pocit.

BARČA MARŠÁLKOVÁ

COACH,  FITNESS BODYBUILDING PRO

+420605314090 crossfitdecin@gmail.com

©2018 by CrossFit Děčín. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now